Statistiky hráčů - Body v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.James, LeBronCLE ClevelandSF82823026857-1580149-406388-53197612709747135116347712251
2.Harden, JamesHOU HoustonSG72722551651-1449265-722624-72741348389630169126315502191
3.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF75752727780-146255-162495-5981876458321741591151621932110
4.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG80802914757-168797-326417-566152652804820200147381202028
5.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF75752756742-140243-140487-6411565977533612311092231062014
6.Lillard, DamianPOR PortlandPG73732670621-1415227-629493-5386226332548111777206271962
7.Beal, BradleyWAS WashingtonSG82822977683-1484199-530292-3686130236337316096214361857
8.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF80802711645-141389-285461-5595925631541715185175221840
9.Durant, KevinGSW Golden StateSF68682325630-1222173-413359-40431433464366133502071191792
10.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG79192589582-1337186-518432-4914015819841710685234191782
11.Walker, KembaCHA CharlottePG80802736588-1363231-601363-420312162474449891179241770
12.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC82822918639-1172120-285345-4022387741012199285641591151743
13.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF75752509687-134727-92334-39924638963515216243111901735
14.Oladipo, VictorIND IndianaSG75752552640-1342161-434294-36847343390323175177219571735
15.George, PaulOKC Oklahoma CityGF79792891576-1339244-608338-41272375447263233161212391734
16.McCollum, C.J.POR PortlandSG81812923667-1505189-476209-2505326832127216877151351732
17.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF82822982593-1272146-407320-36245384429328270119191211652
18.Mitchell, DonovanUTA UtahSG79712638595-1362187-550239-29752244296291213118215271616
19.Holiday, JrueNOP New OrleansPG81812927615-1244120-356187-23862303365486201123213641537
20.Harris, TobiasLAC L.A. ClippersF80802668562-1221183-445179-2165837943719216471105351486
21.Irving, KyrieBOS BostonPG60601931534-1087166-407232-2613319422730612265140171466
22.Thompson, KlayGSW Golden StateGF73732506575-1178229-52082-983124627718511755128341461
23.Barnes, HarrisonDAL DallasSF77772634537-1208119-333259-313773914681529449118141452
24.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF82822979569-1300112-338202-3148227635816016391138511452
25.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC63631912510-105666-214359-467143547690199209402341111445
26.Jokic, NikolaDEN DenverC75732443504-1010111-280266-31319560880345821290210611385
27.Murray, JamalDEN DenverPG81802565479-1062165-436229-2538221529727417379172281352
28.Howard, DwightCHA CharlotteC81812463506-9111-7334-5822557571012105251482081311347
29.Curry, StephenGSW Golden StatePG51511631428-864212-501278-302362252613101148015381346
30.Booker, DevinPHX PhoenixSG54541865455-1054147-384289-3292621824425316847194141346
31.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF82492190504-90410-45305-42518147265321027443213451323
32.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG74742322468-989125-360252-31851233284370185149216421313
33.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF59592164437-92170-200363-4257923531428878116108241307
34.Schroder, DennisATL AtlantaPG67672078500-114676-262225-265441642084171477218361301
35.Dragic, GoranMIA MiamiPG75752378484-1075111-300217-2715425330735918063166121296
36.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF81812732544-9980-11191-341145514659661211140278701279
37.Warren, TJPHX PhoenixSF65652142529-106320-90193-255125208333851496585411271
38.Barton, WillDEN DenverGF81402683465-1028156-422182-2267033940933116882149521268
39.Lowry, KyleTOR TorontoPG78782510403-944238-596223-2616636843453719285183191267
40.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF78782501472-1168169-474148-193673864531031974799491261
41.Gasol, MarcMEM MemphisC73732408434-1033109-320281-33778514592305185541941011258
42.Gordon, EricHOU HoustonSG69302154415-970218-608195-2412514517015411644130271243
43.Griffin, BlakeDET DetroitPF58581970436-996111-322259-3307335542833413941165181242
44.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF77372401468-1039159-434147-2088839548314116049140341242
45.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC48481737406-864104-294294-39410551261725718379242761210
46.Redick, J.J.PHI PhiladelphiaSG70702116404-879193-460197-21891691782101233510361198
47.Drummond, AndreDET DetroitC78782625466-8810-11239-39539984812472372501142001271171
48.Harris, GaryDEN DenverSG67652304440-908156-394134-16237139176194119122119151170
49.Prince, TaureanATL AtlantaSF82822464415-975176-457152-1805033938921416885191421158
50.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF78732310403-890157-399178-20715436652020216051148201141
51.Bogdanovic, BojanIND IndianaSF80802464404-852155-386178-205302402701191295510681141
52.Porter, OttoWAS WashingtonSF77772432445-885138-313106-12810338949215715111675411134
53.Nurkic, JusufPOR PortlandC79792088480-9510-7172-273189519708143247641831111132
54.Clarkson, JordanCLE ClevelandG8121888430-954112-318152-190571602172211075812761124
55.Tatum, JaysonBOS BostonSF80802438397-835105-242213-2585035240212817083114581112
56.Porzingis, KristapsNYK New YorkFC48481553390-88990-228218-275622543165714136931151088
57.Paul, ChrisHOU HoustonPG58581847367-798144-379203-2213727631345714196128141081
58.Hield, BuddySAC SacramentoSG80122024416-933176-40871-815525230715514885124221079
59.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC76762487448-7120-2160-2873843016858821592128781056
60.Richardson, JoshMIA MiamiGF81812689399-885127-336120-14269216285231199121140751045
61.Love, KevinCLE ClevelandFC59591651334-729137-330234-2661014455461031204390241039
62.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF68682020374-862145-401140-16679429508791033983401033
63.Lamb, JeremyCHA CharlotteSG80181967380-83294-254179-208492753241861386193321033
64.Capela, ClintHOU HoustonC74742034441-6760-1144-25724156180268185581031371026
65.Gordon, AaronORL OrlandoPF58571909375-865115-342157-2258737045713611159107451022
66.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG82802586423-832128-30148-685718123818718279102121022
67.Brown, JaylenBOS BostonSF70702152373-803121-306150-2336628034611418170124261017
68.Fournier, EvanORL OrlandoGF57571837368-802127-335150-173231571801651384795161013
69.Jackson, JoshPHX PhoenixSF77351959389-93257-217177-2799525635111921880146351012
70.Evans, TyrekeMEM MemphisGF52321607366-809114-286164-209442212652699657117171010
71.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF80802532345-836203-550116-13655378433156238137126721009
72.Rubio, RickyUTA UtahPG77772254346-82796-273220-25444307351410206121207111008
73.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynG80582306324-838141-433218-2684021925952418668128231007
74.Kanter, EnesNYK New YorkC71711830422-7130-2156-18427350778010518736122371000
75.Gibson, TajMIN MinnesotaPF82822726425-7377-35142-18519439058499218628959999
76.Hardaway Jr., TimNYK New YorkGF57541885360-856130-410146-17932192224155123629210996
77.Teague, JeffMIN MinnesotaPG70702311354-79484-228202-2392418520949217110217722994
78.Caldwell-Pope, KentaviousLAL L.A. LakersSG74742458340-798159-415153-194603273871621451069716992
79.Crabbe, AllenBKN BrooklynSG75682197337-827201-532115-13528296324117168477835990
80.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF73732180325-785145-391188-2461053744791471655910330983
81.Valanciunas, JonasTOR TorontoC77771727390-68730-74170-211183477660811922911569980
82.Beasley, MichaelNYK New YorkSF74301653409-80734-86124-159973174141231453614343976
83.Belinelli, MarcoPHI PhiladelphiaSG8021947337-763149-395148-1631913115014891669412971
84.Portis, BobbyCHI ChicagoPF7341643382-81180-223120-1561593394981231305010323964
85.Simmons, JonathonORL OrlandoGF69502029354-76169-204185-241611782391711755814616962
86.Lopez, BrookLAL L.A. LakersC74721735369-793112-325111-15874220294126197309898961
87.Ibaka, SergeTOR TorontoPF76762093379-784107-29794-1187840047862210299099959
88.Young, ThaddeusIND IndianaPF81812607421-86458-18155-9218432851215217513510536955
89.Oubre, KellyWAS WashingtonSF81112231318-790126-369191-2335930436398234809035953
90.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF59591975358-76141-105192-282572573142301634514943949
91.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynF68591920342-72413-54249-3161013584591671456512148946
92.Favors, DerrickUTA UtahFC77772153395-70214-63140-215198354552102164548882944
93.Ingles, JoeUTA UtahGF82812578335-718204-46466-83243203443921789015920940
94.Vucevic, NikolaORL OrlandoC57571683399-84064-20477-941014225231911445610962939
95.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC73582044388-7733-12153-2471313795101721857710967932
96.Horford, AlBOS BostonFC72722277368-75397-22694-1201034275303391384313278927
97.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC77772424373-5780-0181-31232984211711172033913771927
98.Nowitzki, DirkDAL DallasPF77771900346-758138-33797-10822416438120146435145927
99.Rivers, AustinLAC L.A. ClippersPG61592057341-805136-360102-159271181452421527410916920
100.Bogdanovic, BogdanSAC SacramentoSG78532175344-772129-329100-119311922232581727212516917
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>