Statistiky hráčů - Brooklyn Nets - Fauly v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-21 z 21<<  Předcházející  1  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynPG80582306324-838141-433218-2684021925952418668128231007
2.Crabbe, AllenBKN BrooklynSG75682197337-827201-532115-13528296324117168477835990
3.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF73732180325-785145-391188-2461053744791471655910330983
4.LeVert, CarisBKN BrooklynGF71101864320-73585-245133-187532072603001598215322858
5.Harris, JoeBKN BrooklynSG78141975305-621150-35886-10451209260128153359120846
6.Acy, QuincyBKN BrooklynSF7081359130-365102-29249-604021625657149336029411
7.Allen, JarrettBKN BrooklynC72311441234-3975-15114-14714424438849147288288587
8.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF68591920342-72413-54249-3161013584591671456512148946
9.Russell, D'AngeloBKN BrooklynG48351234278-67290-27897-13130159189249933614717743
10.Zeller, TylerBKN BrooklynC4233703125-22910-2640-6063131194287883521300
11.Okafor, JahlilBKN BrooklynC26032873-1291-419-25175976114431816166
12.Booker, TrevorBKN BrooklynPF18639577-1503-1224-43388111938438305181
13.Mozgov, TimofeyBKN BrooklynC311335952-934-1823-30326698113953313131
14.Cunningham, DanteBKN BrooklynSF22144765-13923-6011-1628771052236121714164
15.Whitehead, IsaiahBKN BrooklynG16018040-867-1813-194222620238242100
16.Stauskas, NikBKN BrooklynSG35047859-15040-9919-274596338215224177
17.Doyle, MiltonBKN BrooklynSG10012513-474-234-831518101362234
18.Kilpatrick, SeanBKN BrooklynSG16018325-8711-4318-1913435158216179
19.Wiley, JacobBKN BrooklynSF50331-41-21-22911241004
20.Lin, JeremyBKN BrooklynPG11255-121-27-70004303018
21.Vaughn, RashadBKN BrooklynSG1040-00-00-0000110000
Zobrazeno 1-21 z 21<<  Předcházející  1  Následující  >>